In 2007 is CARE Nederland in de Nepalese provincie Terai een project begonnen om de maatschappelijke positie van de Dalits (kastelozen) te verbeteren. Onder meer door het verstrekken van schoolbeurzen en geven van beroepsonderwijs. Er is nog een flink tekort in de projectfinanciering. Wil jij helpen dat gat te dichten? Maak dan een gift over op ons rekeningnummer of via GeefGratis.
Eenmalige giften voor het Dalit onderwijsproject in Nepal
Wil je een beetje hulp om te berekenen wat je bijvoorbeeld zou kunnen geven? Speciaal daarvoor hebben we de Global Rich List ontwikkeld, maar het is ook leuk om even te doen!
Donateurs komen automatisch op onze Generation Next mailinglist voor toezending van het jaartijdschrift (november), de themamailing (mei/juni) en onze E-zines. Lees meer over ons onderscheidende en bijzonder restrictieve mailing en privacy beleid.
| CARE Internationaal | ||||